SPOTKANIA INNE

SPOTKANIE WIGILIJNE ZIELONOGÓRSKIEGO TOWARZYSTWA FOTOGRAFICZNEGO ZATONIE 10.12.2019.

Wtorek 10.12.2019 – na ten dzień zaplanowaliśmy nasze wigilijne spotkanie. Spotkanie Członków ZIELONOGÓRSKIEGO TOWARZYSTWA FOTOGRAFICZNEGO przy wspólnym świątecznym stole, w Zielonej Górze, w magicznym Zatoniu. To było prawdziwie rodzinne spotkanie, stół z chwili na chwilę zapełniał się przysmakami przyniesionymi przez koleżanki i kolegów. Były słowa podsumowania kończącego się roku, były wspaniałe, ciepłe życzenia i rozmowy, a w tle sączyły się kolędy. Nie zabrakło też odśpiewania naszej nowej ztf-owej piosenki. Wszystkim, którzy nie mogli być z nami osobiście, ślemy najpiękniejsze życzenia spokojnych, rodzinnych i pełnych radości świąt. Magii pachnącej choinki i mnóstwa prezentów szczególnie tych, zawartych w słowach, gestach i uśmiech.


SPOTKANIE WIGILIJNE ZIELONOGÓRSKIEGO TOWARZYSTWA FOTOGRAFICZNEGO ZATONIE 4.12.2018.

We wtorek 4.12.2018 odbyło się przedświąteczne spotkanie Zielonogórskiego Towarzystwa Fotograficznego. Wspaniały czas przy świątecznie przybranym stole, przy którym wspominamy cały rok wspólnych działań, spotkań, plenerów… snujemy plany…i cieszymy się pasją, która emanuje w sercach każdego z nas….
Każdy został obdarowany świątecznymi życzeniami, które z niecierpliwością czekają spełnienia.

POTKANIE WIGILIJNE ZIELONOGÓRSKIEGO TOWARZYSTWA FOTOGRAFICZNEGO ZATONIE 19.12.2017.

Przy świątecznym stole członkowie ZTF podsumowali kończący się rok . Była fotorelacja z całego roku, w którym dominowały spotkania fotograficzne i plenery, były rozmowy, życzenia i plany na przyszłość. Wspaniale spędzony świąteczny wieczór w gronie ludzi z fotograficzną pasją.