WYSTAWY DOROCZNE

ROK 2015 -I Doroczna Wystawa ZTF -16-06-2015 -Prace, prezentowane w ramach I Dorocznej Wystawy Fotograficznej ZTF są przeglądem naszej twórczości z przestrzeni ostatniego roku. Każdy z nas wybrał zdjęcie, które uważał za najlepsze, najciekawsze lub po prostu najbliższe sercu. Mamy nadzieję, że każde z nich znajdzie swojego odbiorcę, kogoś kto zatrzyma się przy nim trochę dłużej niż na chwilę. Wystawa była również okazją do świętowania I urodzin ZTF. Wszystkim, którzy byli z nami serdecznie dziękujemy. Radość fotografowania jest tym większa, gdy daje też radość innym. Mamy nadzieję, że nasze kadry zabrały Was do naszej artystycznej przestrzeni. Wystawa odbyła się w Miejskiej i Wojewódzkiej Bibliotece im. C.Norwida w Zielonej Górze

ROK 2016 - II Doroczna Wystawa Zielonogórskiego Towarzystwa Fotograficznego 08.07.2016 r. została uroczyście otwarta. Inauguracja wystawy odbyła się w siedzibie ZTF, w Harlem Club, a wernisaż zdjęć w Galerii Focus Mall w Zielonej Górze. Prezes Zarządu ZTF - Paweł Sulatycki dokonał podsumowania rocznej działalności twórczej Towarzystwa. Przybyli goście mogli obejrzeć fotograficzne migawki z życia ZTF. To był dla nas szczególny czas. Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się radością fotografowania. Kolejny rok pokazał, że prawdziwa pasja łączy. Mnóstwo odbytych plenerów, spotkań fotograficznych, warsztatów zaowocował ciekawymi kadrami. Wystawa stanowi przekrój prac członków ZTF. Zapraszamy do galerii.

III DOROCZNA WYSTAWA FOTOGRAFII ZTF - Po raz III od początku swojej działalności członkowie Zielonogórskiego Towarzystwa Fotograficznego zaprezentowali zdjęcia na dorocznej wystawie fotografii. Jest to przekrój twórczości członków ZTF. Na fotografiach - piękne portrety, krajobrazy, street photo, a wszystko to zamknięte w swoisty sposób przez autorów zdjęć i zarazem pasjonatów. Dziękujemy Wszystkim, którzy 26.06.2017 r. uczestniczyli w uroczystym otwarciu wystawy. Dziękujemy Dyrekcji Focus Mall w Zielonej Górze, za umożliwienie wystawiania naszych fotografii w Galerii Focus Mall, dzięki temu wiele osób ma możliwość zapoznawania się z naszą twórczością. Żywimy również nadzieję, że w pośpiechu codzienności każdy odwiedzający wystawę znajdzie kadr, który zatrzyma go na dłużej, zaciekawi.